Номери ПІВЛЮКС  це просторі  гостьові номери.  Усі номери ПІВЛЮКС мають дві функціональні зони: спальню з італійськими меблями та вітальню з комплектом м’якої частини меблів для зустрічі гостей чи проведення ділових переговорів з партнерами.

З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШ СОН:

Для тих, хто щоранку прокидається з ідеями настільки великими, як і їхні мрії, ретельно ставляться до вибору матрацу . Саме тому  усі номери в BANKHOTEL оснащені ексклюзивними матрацами компанії Altrenotti. Ці матраци створені з матеріалів найвищої якості – вони еластичні, зручні, повітропроникні, гігієнічні та гіпоалергенні. Кожен виріб спроектований із думкою про ідеальну ергономічність – він подарує приємний освіжаючий сон та усуне навантаження зі спини.

У склад мембрани матрацу входить керамічний матеріал, який безперервно виділяє іони срібла, чим забезпечує антибактеріальність  ліжка. Разом із ним застосована технологія нейтралізації запаху. Під мембраною прихована пружна повітропроникна піна з пам’яттю. Вона збагачена часточками терморегулюючого гелю, який відповідає за відчуття свіжості та прохолоди. Головна складова матрацу – система пружин, які незалежно одна від іншої сприймають навантаження, створюючи відчуття невагомості.

BANKHOTEL пропонує найвищий рівень комфорту для відновлення та здорового сну, міцний сон – це не привілей, а необхідність.

Стараємося відповідати найвищим стандартам сервісу, саме цього очікують наші гості.

В номері:

  цілодобове обслуговування номерів подушкове меню можливість доставити додаткове ліжко
  індивідуальний клімат-контроль включено сніданок Wi-Fi
  міні-бар 40” TV сейф

  Готельні апартаменти ПІВЛЮКС зона вільна від куріння.

  ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ В НОМЕРІ:

  • Дитина – 400 UAH (6-12 років)
  • Дорослий – 800 UAH
  • MAX – 2 особи
  Бронювати