Сучасний авторський дизайн номерів СТАНДАРТ гармонічно співіснує  з оригінальними відреставрованими елементами будівлі Австро-Угорського банку 1912 року. Кожен номер Стандарт має свій власний унікальний інтер’єр та облаштований зручними меблями італійського виробництва.

В номері СТАНДАРТ на ліжках сертифіковані ортопедичні  матраци із екологічним наповненням. У вартість включено подушкове меню для вибору найкомфортнішого варіанту для міцного сну. Номери СТАНДАРТ – із мансардними вікнами або виглядом у внутрішній дворик.

З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШ СОН:

Для тих, хто щоранку прокидається з ідеями настільки великими, як і їхні мрії, ретельно ставляться до вибору матрацу . Саме тому  усі номери в BANKHOTEL оснащені ексклюзивними матрацами компанії Altrenotti. Ці матраци створені з матеріалів найвищої якості – вони еластичні, зручні, повітропроникні, гігієнічні та гіпоалергенні. Кожен виріб спроектований із думкою про ідеальну ергономічність – він подарує приємний освіжаючий сон та усуне навантаження зі спини.

У склад мембрани матрацу входить керамічний матеріал, який безперервно виділяє іони срібла, чим забезпечує антибактеріальність  ліжка. Разом із ним застосована технологія нейтралізації запаху. Під мембраною прихована пружна повітропроникна піна з пам’яттю. Вона збагачена часточками терморегулюючого гелю, який відповідає за відчуття свіжості та прохолоди. Головна складова матрацу – система пружин, які незалежно одна від іншої сприймають навантаження, створюючи відчуття невагомості.

BANKHOTEL пропонує найвищий рівень комфорту для відновлення та здорового сну, міцний сон – це не привілей, а необхідність.

Стараємося відповідати найвищим стандартам сервісу, саме цього очікують наші гості.

В номері:

    цілодобове обслуговування номерів косметика марки “Fair Trade” сейф
    індивідуальний клімат-контроль включено сніданок Wi-Fi
    міні-бар 32” TV

    Готельні номери СТАНДАРТ зона вільна від куріння

    Бронювати