21 січня відбулося урочисте нагородження переможців та призерів фотоконкурсу газети «День», а з 22 січня в Києві відкрилася XXIII міжнародна фотовиставка газети «День» для киян та гостей столиці, одним  з головних спонсорів якого виступив BANKHOTEL.

Через пандемійні виклики уже XXIII фотоконкурс об’єднав роботи майстрів за 2020 і 2021 рік. Саме там, у цих фото – наша країна, її подих, миттєвості щастя і тривог, події, обличчя, сенси, історії, час, люди… Життя.

Цьогорічна фотовиставка особлива. По-перше, вона, попри всі пандемії, загрози і тривоги – відкрилася! По-друге, в ній декілька важливих розділів.

Один з них, 70 фото – ретроспектива з 1998 по 2022 рік. Кращі з кращих.

По-третє, розділ, присвячений Євгену Кириловичу Марчуку – багатогранній людині, державнику, політику, який сам любив фотографувати і дуже цінував це особливе мистецтво.

З-поміж багатьох сотень надісланих на конкурс фотографій, журі «Дня» обрало майже 300 найкращих робіт, що відповідають темі «Антидот». Редакція її визначила ще 2020-го року як протиотруту і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, викликаних обставинами пандемійного часу, а може, уже й епохи.

Більше того, зважаючи на те, що  у 2021-му газеті «День» виповнилося 25 років, а 13 січня 2022-го редакція відзначила 25-річчя головного редакторства Лариси Івшиної, на виставці був розділ «the best of the best»—найвизначніші світлини усіх фотоконкурсів. Цікаво спостерігати як змінювались фотокартки впродовж років, та як влучно найкращі з них передають настрій тодішніх обставин в Україні. Загальне враження не залишає сумнівів в здібностях учасників до створення світлин. Кожна з них передає особливу емоцію та нібито розповідає власну історію, за допомогою статичної картинки. Захоплення талантами та візуальне задоволення — те, чим запам’ятається фотовиставка. Вона надихає, надає віру, доповнює спектр емоцій, викликає почуття. Неможливо вийти звідти без захвату на устах і блаженством в зіницях.

Залученням до подій такого роду, ми доводимо, що підтримуємо об’єктивізм в пресі й заохочуємо проукраїнські позиції, адже газета «День» підтверджує ці два фактори впродовж 25-ти років. Варто також підкреслити — діяльність газети спрямована на дотримання та пам’ять  історичних подій та національних цінностей, що цілком відповідає політиці BANKHOTEL. Адже ми використовуємо  кожну   можливість і нагоду для згадки історичного минулого, це відображається у назвах номерів категорії люкс.