З початком війни кожен з нас змінив звичну діяльність, щоб наблизити перемогу Україні у війні з російськими окупантами і повернути мирне життя. Коли на нашій землі вирує війна кожен хоче допомогти своєму народу у боротьбі з агресором.

21 квітня п.р. о 18:00 год, у BANKHOTEL (вул. Листопадового чину, 8) відбудеться благодійна виставка-продаж живописних та графічних робіт архітектора Віктора КУДІНА.

Організатори благодійного заходу: BANKHOTEL та відомий архітектор Віктор Кудін.

Мета заходу: 100% коштів, отриманих від реалізації картин, будуть спрямовані на допомогу дітям, які постраждали від воєнних дій.

На благодійній виставці-продажі будуть представлені 18 робіт Віктора Кудіна із серії «Львів 03.22». Віктор Кудін – відомий архітектор зокрема у Львові, де він запроектував такі проекти як BANKHOTEL, Палац ігрових видів спорту на  Сихові, міський архів та інші. Крім своєї архітектурної практики, Віктор відомий ще і як художник.

Будучи змушеним тимчасово переїхати до Львова, під завивання повітряної тривоги Віктор створив живописну серію робіт Львівських дворів «Львів 03.22», доповнивши її графічними замальовками.

Благодійний вечір розпочнеться традиційним welcome drink, вітальним словом від організаторів, відтак відбудеться сам аукціон.

Тільки разом ми сила! Ми переможемо! Слава Україні!

Контакти: Тел.: +38 (067) 373 35 88, email: marketing@bankhotel.com.ua