Де у Львові провести весільну фотосесію: рейтинг від BANKHOTEL

Весілля — одна з найбільш хвилюючих і романтичних подій у житті. І зазвичай молодятам хочеться сфотографувати кожну його мить, щоб упродовж довгих років згадувати те відчуття безмежного щастя, любові та радості. А якщо ще цей захід відбувається у Львові, закоханим пощастило подвійно. Місто не дарма називають українським Парижем. Мощені вулички та колоритні дворики, гарні парки

Детальніше

Де можна відсвяткувати день народження у Львові: куди піти?

Така подія, як день народження, для кожного з нас має індивідуальне значення та вирішити, як провести такий день, як і з ким святкувати, визначати саме імениннику.

Детальніше

Відпочинок у Львові на вихідні

Якщо ви бажаєте добре відпочити на вихідні у Львові, то для цього існує достатньо цікавих та зручних місць.

Детальніше

Де провести конференцію у Львові? (СПИСОК)

Якщо ви збираєтеся вдало організувати корпоративний захід, то вам слід подбати про безліч важливих моментів, серед яких і місце влаштування семінару, презентації, конференції, fashion-показу.

Детальніше

Найкращі заклади Львова, які варто відвідати неодмінно

Якщо ви завітали до Львова, то неодмінно захочете відвідати найбільш цікаві ресторації та кафе, кнайпи або паби, в яких готують найсмачніші страви і пригощають вишуканими напоями.

Детальніше

Куди поїхати на Новий рік в Україні: 14 найкращих ідей

Вирішуєте, де зустріти Новий Рік 2020? Хочете весело, цікаво та незабутньо провести новорічну ніч поряд з друзями, сім’єю чи разом з коханою людиною та при цьому залишитись в Україні, а не вирушати за кордон?

Детальніше

Що потрібно нареченій для проведення весілля: список дрібниць

Зазвичай планування весілля починається не менш, як за 3-4 місяці. Якщо все буде ретельно продумано, то ця важлива подія вашого життя буде пов’язана з найкращими емоціями і спогадами.

Детальніше