Наш Готель

BANKHOTEL гостинно відчинив свої двері гостям та жителям міста 8 червня 2018 року. Знаходиться готель в історичній частині Львова в реконструйованій будівлі колишнього Австро-Угорського банку.

Філія Австро-Угорського банку була зведена в період бурхливого економічного розвитку міста, який відбувався з 1870-х до 1914 р. Її проектуванням займались два архітектори випускники львівського політехнічного університету Едмунд Жихович та Міхал Лужецький.

Молоді архітектори спільно працювали на базі проектного бюро Жиховича. Це бюро славилось великою кількістю спроектованих та згодом збудованих будівель. Головною його особливістю вважається використання сецесійних та модерністичних інтерпретацій різних історичних стилів.

В 2015 році Творча архітектурна майстерня «КУДІН» взялась за проектування реконструкції і адаптації історичної будівлі банку під готель.

Основна ідея, що лягла в проектування готелю, максимальне збереження історичного вигляду будівлі, як архітектурної пам’ятки. До елементів інтер’єру, що не підлягали кардинальним змінам, можна віднести:

  • вестибюль з мармуровими сходами та вітражі;
  • підлога з кераміки, що знаходиться на першому поверсі в вестибюлі та в холі на другому;
  • декоративне оздоблення стін з автентичними карнізами.

Автором дизайнів для унікальних інтер’єрів номерного фонду є Ольга Рябова. Для їх створення автор використовувала графічні композиції французьких художників модерну. Зокрема особливі мистецькі твори Сержа Гладкого та Едуарда Бенедиктуса, виконані в трафаретній техніці. Завдяки цьому кожен номер має свій розкішний і унікальний абстрактний патерн. Головний колір абстракції задає колір усьому номеру та дозволяє відчути особливу мистецьку атмосферу початку ХХ століття.

Відео тур

Номерний фонд в готелі

Готель BANKHOTEL налічує 7 поверхів і 101 номер різної цінової категорії. Це один ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ЛЮКС, один ЛЮКС ПРЕМ’ЄР, 6 НАПІВЛЮКСІВ, 36 номерів СУПЕРІОР (22 Twin, 14 Double), 57 номерів СТАНДАРТ (16 Twin, 41 Double), та один номер для маломобільних груп населення. Оскільки рівень першого поверху знаходиться над рівнем тротуару, для маломобільних клієнтів готелю біля головного входу передбачений підйомник.

Затишний ресторан «SAFE» дозволить насолодитись чашечкою справжньої львівської кави та стравами української та євпропейської кухонь. Для гостей функціонує і бар «RESERVE», де на відкритій терасі можна скуштувати вишуканого вина. Нічний арт-бар «SATIRIKON» в готелі запросить на виставки робіт всесвітньо відомих карикатуристів.

Діловий туризм та відпочинок в готелі

Для ділових зустрічей в BANKHOTEL є 8 конференц-залів загальною місткістю 270 осіб, що забезпечать будь-які вимоги з організації переговорів, семінарів, презентацій. Учасникам ділових заходів також пропонується лаунж зона та відкрита тераса.

На території готелю на постійній основі діє виставка двох арт-проектів Кудіна В.П. «Банкноти і шаги» та «Монети». Головна ідея першого проекту ознайомлення з банкнотами, що були в перебігу в Українській Народній Республіці. Гості готелю та відвідувачі виставки зможуть дізнатись про особливість кожної банкноти, хто був її автором, де вона друкувалась. Особливість проекту «Монети» полягає в знайомстві з ювілейними монетами, що випускає Національний банк України.

Для зручності гостей готелю передбачений наземний паркінг для двох десятків автомобілів. В нашому готелі завжди раді гостям, які цінують атмосферу тепла та затишку. Ласкаво просимо до готелю BANKHOTEL !