Ми готові оголосити тему NY 2020 – ORIENT EXPRESS.

ORIENT EXPRESS – символ таємничості і гламуру, потяг, яким користувалися королі та шпигуни. POLAR EXPRESS –  символ новорічного дива та казки. Ми запрошуємо Вас у новорічну казку, яка поєднуватиме в собі весь шарм ORIENT EXPRESS та магію POLAR EXPRESS.

Історична будівля BANKHOTEL дозволяє створити ідеальну картинку головного вокзалу XIX ст. А з перону на 2 поверсі рушатиме наш ORIENT EXPRESS.

Ми перетворимо 500 м.кв. конгрес холу у вагон-ресторан найрозкішнішого поїзду, який відомий історії. Наш шеф-кухар дослідив, якими гастрономічними шедеврами дивували гостей ORIENT EXPRESS і ми обіцяємо здивувати і наших гостей. За атмосферу дива відповідатиме найхаризматичніший ведучий Роман Трачук. На вокалі сучасний гурт TVORCHI, їхні кліпи уже збирають мільйони переглядів на Youtube, виступ хлопців освіжить вечір ритмами електронної музики, а ніч запалить ді-джей сет.

Більше інформації на сайті: newyear.bankhotel.com.ua

НИЖЧЕ ДІЛИМОСЯ СПОГАДАМИ ПРО РОЗКІШНУ ВЕЧІРКУ NY 2019 BLACK AND WHITE BALL

У 1966 році відбувся бал, що увійшов в історію – BLACK AND WHITE BALL  T.Капоте, автора “Сніданку у Тіфані”.
Подія про яку складають легенди.

Ми продовжили легенду і це було так: Ви обрали найелегантніший смокінг і найкрасивішу сукню, доповнили образ розкішною маскою і поринули у світ красивих декорацій, танцю та казкової атмосфери нашого готелю з історією.

Висловлюємо подяку гостям та великій команді

  • Організація: “Cloud event” Вікторія Бійчук
  • Ведучий: Андрій Жолоб
  • Шоу-програма: кавер шоу-гурт “Дзвони сонця”
  • Світловий декор: “Файне свято”
  • Декор: “Оазис”
  • Фотограф: Роман Дацьо