Сміливо увійшли у 2020 з новорічною тематичною вечіркою ORIENT EXPRESS.

ORIENT EXPRESS – символ таємничості і гламуру, потяг, яким користувалися королі та шпигуни. POLAR EXPRESS –  символ новорічного дива та казки. Ми запросили гостей  у новорічну казку, яка поєднувала в собі весь шарм ORIENT EXPRESS та магію POLAR EXPRESS.

Історична будівля BANKHOTEL  перетворилась в ідеальну картинку головного вокзалу XIX ст. А з перону на 2 поверсі вирушив наш ORIENT EXPRESS.

Ми перетворили 500 м.кв. конгрес холу у вагон-ресторан найрозкішнішого поїзду, який відомий історії. Наш шеф-кухар дослідив, якими гастрономічними шедеврами дивували гостей ORIENT EXPRESS і здивув і наших гостей. За атмосферу дива відповідав найхаризматичніший ведучий Роман Трачук. На вокалі був сучасний гурт TVORCHI, кліпи яких уже збирають мільйони переглядів на Youtube, виступ хлопців освіжив вечір ритмами електронної музики, а ніч запалив ді-джей сет.

Таким  був бренд-тізер вечірки.

Дякуємо гостям, які завітали до нас на свято. Географія гостей приємно здивувала: Україна, Великобританія, Швеція, Польща, Туреччина, Італія та Німеччина.

Вдячні також команді, яка допомогла створити це свято:

Світло/звук: Файне свято

Ведучий: Роман Трачук

Хедлайнер: TVORCHI

Аніматори: Пікан

Декор: Моноцвіт