ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

 

BANKHOTEL ART CONGRESS HALL пропонує своїм гостям найкращі умови для відпочинку. У готелі Ви будете відчувати себе максимально комфортно та зможете провести час з користю і задоволенням. На 5 поверсі будівлі розташований тренажерний зал із сучасним обладнанням. Там зібрані найновіші моделі відомого бренду TECHNOGYM.

  

Тренажери яких лінійок представлені в залі BANKHOTEL?

Моделі «кардіо»

Доріжка для бігу Run 1000 Excite 

Ви зможете насолодитися бігом із максимально природними відчуттями. Це можливо за рахунок того, що поверхня доріжки має систему амортизації. Вона оснащена новітньою цифровою платформою – третьою версією UNIТY.

Дуже зручно, що є безліч різних режимів. Вам легко буде підібрати інтервальний тренінг для себе, щоб отримати від занять бігом максимальний ефект. За допомогою спеціальної програми Hills, яка імітує біг пагорбами, Ваше тіло зможе спалити більше калорій.

Спробуйте виконати вправи в режимі Cross Training. Якщо ви станете поступово підвищувати навантаження, то зможете отримати кращий результат тренування. Завдяки програмі Hi-Low Blосks будуть чергуватися фази підвищеної активності м’язів. Вона також дозволить перемикатися з тяги і при цьому докладати зусиль для відновлення.

Орбітрек Synchro Excit

Пристрій вважається професійною еліптичною моделлю. Це відмінний варіант для тих, хто любить тренуватися інтенсивно та результативно. Важливо, що під час вправ будуть задіяні всі частини тіла. На тренуваннях ви легко досягнете плавних і синхронних рухів. Вони будуть зводити навантаження до мінімуму, полегшуючи роботу суглобів. Також не виникатиме напруги у м’язах.

Заняття на цьому орбітреці – прекрасне рішення для охочих схуднути. З його допомогою ви досягнете того, що ваше тіло буде в тонусі, а рухи стануть максимально координованими.

 

 

 

Велотренажер Recline Excite

Обов’язково виберіть цю модель для занять, якщо для вас важливо, щоб кардіонавантаження було помірним. Ви зможете робити вправи з легкістю і комфортом.

 

Степпер  Excite® CLIMB UNITY

Ця модель вважається інноваційною. Вона абсолютно змінить підхід до тренувань і покращить Ваш стиль занять. Степпер дуже легко використовувати: налаштування зрозумілі на інтуїтивному рівні.

Важливо, що пристрій передбачає спеціальні тренувальні програми. Вони розроблені для того, щоб принести Вам максимальний ефект від занять. Завдяки програмам навіть професійні спортсмени будуть максимально викладатися на тренуваннях. Це відмінний шанс вивчити можливості свого тіла та перевірити свою витривалість.

 

Моделі для стретчингу

Posterior ME10

Цей тренажер призначений для спини. Займатися на ньому можна будь-яким користувачам, але він ідеально підійде тим, хто потребує реабілітації або ж хоче провести профілактику болі у спині. За допомогою цієї моделі Ви зможете акуратно й поступово розтягнути потрібні м’язи.

Anterior ME05

З його допомогою легко знизити напругу в м’язах, а також стабільно й активно їх розслабляти. Завдяки обладнанню торгової марки FLЕХability багатьом вдалося полегшити тренування, зберігаючи їхню ефективність. Моделі цього бренду використовують фахівці у сфері реабілітації, а також лікувальної фізкультури.

 

Мультитренажери


Kinesis® One

У моделі є всі переваги цієї торгової марки. Дивовижно, наскільки багато можливостей доступно в одному автономному тренажері. Він відмінно підійде для тренувань у реабілітаційний період. Модель зможе забезпечити навантаження у трьох площинах руху.

 

 

Гребні тренажери

SKILLROW ™

Ця модель призначена для занять веслуванням у приміщенні. SKILLRОW необхідний для тренувань серця та м’язової сили. Творці подбали не тільки про спортивний стильний дизайн, а й про ексклюзивні технології. Вони орієнтовані на те, щоб заняття були максимально продуктивними.

Вибирайте тренажери, які максимально підійдуть для Ваших завдань. Заняття на них можна з легкістю комбінувати, щоб отримати максимальний ефект. При потребі Ви завжди зможете проконсультуватися з професіоналами. Вони підберуть індивідуальний режим тренувань, який буде оптимальним саме для Вас.