Львів знову став місцем важливого міжнародного діалогу.
Норвезько-український бізнес-форум 2026 об'єднав понад 250 представників бізнесу, інвестиційних спільнот, державних інституцій та експертного середовища двох країн.
Два дні змістовних дискусій, стратегічних зустрічей та нових партнерств були присвячені майбутньому українсько-норвезької співпраці та відновленню України.
Для BANKHOTEL честь бути серед локацій, де народжуються важливі рішення, зміцнюються міжнародні зв'язки та відкриваються нові можливості для розвитку.
Дякуємо організаторам та учасникам за довіру до Львова та України.