BANKHOTEL  відзначено ще однією престижною нагородою. Цього разу це номінація BEST HISTORICAL  HOTEL в рамках  International Hospitality Awards – WINNERS 2020.

Кращі готелі були оголошені 19 червня  у Києві на урочистій церемонії, в якій взяли участь представники готелів Греції, Угорщини, Румунії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Литви, Грузії та України.

Міжнародна премія у сфері гостинності присуджувалася у 25 номінаціях, що охоплюють практично всі сфери сучасного ринку гостинності.

Для BANKHOTEL – ця нагорода  справді почесна і знакова. Адже це ще один маркер  високого сервісу та визнання бренду.

Номінація BEST HISTORICAL HOTEL також підкреслює вагомий внесок BANKHOTEL у збереження  великої історичної спадщини міста Львова,  адже основна ідея, що лягла в проектування готелю є  максимальне збереження історичного вигляду будівлі колишнього Австро-Угорського банку, як архітектурної пам’ятки.

INTERNATIONAL HOSPITALITY AWARDS вже пятий рік поспіль має міжнародний статус. Мета премії — вибір кращих серед українських і зарубіжних готелів за результатами річної діяльності. Премія була створена у 2010 році з місією розвитку індустрії гостинності та формування конкурентоспроможності через досягнення в готельній сфері.

Оцінка номінантів формувалася з двох складових:

  1. Думки міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять експерти з країн-учасниць — представники компаній індустрії гостинності зі світовим ім’ям.
  2. Рейтингу найбільших онлайн ресурсів з відгуками: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату).

Міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton Ukraine відповідала за прозорість оцінки та підрахунок результатів.

Хоча попередній рік був  досить непростим, BANKHOTEL  впевнено  утримує високі стандарти сервісу та провідні позиції.

Дякуємо всім нашим гостям і партнерам за Ваш вибір!