У BANKHOTEL Art & Congress Hall завжди присутній дух мистецтва: він витає у повітрі, ним просочені стіни у готелі. Кожен елемент, найдрібніша деталь стоять тут саме у такому вигляді не просто так, усе має свій сенс та ідею. Окрім того, що готель сам по собі – величний музей, пам’ятка архітектури з історією, на його території також представлені на постійній основі два арт-об’єкти:  «Банкноти і шаги» та «Монети». А також арт-бар SATIRIKON готелю, гості якого мають можливість не лише насолодитися авторськими коктейлями, а ще й відвідати виставки робіт найвизначніших карикатуристів України.

Цього сезону у арт-барі представлена виставка робіт Анатолія Василенка, батька вітчизняного коміксу. Надихнувшись його роботами, власник BANKHOTEL, Вячеслав Юткін, разом із головним архітектором готелю Віктором Кудіним долучилися до публікації альбому вибраних карикатур легендарного українського художника Анатолія Василенка під назвою “Анатолій Василенко. Антологія Української Карикатури / Частина Друга.” Його роботи – це документальне кіно українського народу, з його гумором, страхами, забобонами та радощами. Альбом є продовженням Антології Української Карикатури.

Книги будуть представлені у гіфт-шопах по території готелю, а також у номерах Люкс. Ще раз дякуємо за участь у проекті:

Вячеславу Юткіну, власнику BANKHOTEL;

Віктору Кудіну, голові клубу карикатуристів Архігум, заслуженому архітектору України та головному архітектору BANKHOTEL;

Даші Цапенко, соціальній дизайнерці та кураторці;

і Анатолію Василенку, автору усіх цих безцінних кадрів життя українського народу за безпосереднє, художнє, особливе бачення цього всесвіту.